Wystawa_mailing_ok_120

Wystawa zakończona! Kto nie był - niech żałuje.
Kto nie wybrał się do Organistówki i nie widział niezwykłej kolekcji ks. Janusza Grygiera, lub kto urzeczony obejrzanymi już modelami chciałby zobaczyć je raz jeszcze - wkrótce podamy informacje o kolejnych wystawach ks. Janusza w innych miejscach w Polsce.

Ta wystawa była fascynująca! Kolejki można  było podziwiać przez długie chwile. Aby połączyć przyjemne z pożytecznym, w scenerii wystawy organizatorzy przewidzieli dla grup zajęcia edukacyjne. Ich scenariusz, który opracowało Stowarzyszenie Projekt Brwinów, obejmował zarówno informacje o samej wystawie, rozwiązywanie zagadki związanej z historią Brwinowa, jak też powtórkę z wierszy Tuwima oraz blok edukacyjny przygotowany na podstawie materiałów kampanii społecznej "Bezpieczny przejazd - zatrzymaj się i żyj" (film animowany dla dzieci, materiał informacyjny dla młodzieży i starszych).
W pierwszy dzień roboczy otwarcia wystawy, w 165. rocznicę przejazdu przez Brwinów pierwszego pociągu, w takiej lekcji uczestniczyła już grupa gimnazjalistów z ZS nr 1. Więcej o rocznicy: TUTAJ.

Dodatkowe, otwarte terminy zwiedzania:

  • środa 16 czerwca godz. 18:00
  • wtorek 22 czerwca godzina 17:00
  • piątek 25 czerwca godz. 17.30
Poleć to