Stowarzyszenie_m2

 

12 kwietnia późnym popołudniem rozpoczęło się drugie w tym roku spotkanie Burmistrza ze stowarzyszeniami. Stowarzyszenie Projekt Brwinów reprezentowali: Dobrochna Kliczewska, Marek Rutkowski, Monika Słojewska, Agnieszka Wilk oraz kandydujący na członka Rafał Nastarowicz.

 Spotkanie otworzyła kierownik Biura Promocji Mirosława Kosiaty, przedstawiając kwestie związane z konkursem ofert na realizacje zadania publicznego w zakresie podtrzymywania tradycji i rozwoju świadomości narodowej.

 Głównym punktem spotkania było omówienie najbliższych imprez kulturalnych w Gminie Brwinów.

 Przedstawiono program Brwinowskiej Wiosny Artystycznej. Impreza ma odbyć się 7 maja. Nie mogłoby nas tam nie być! Projekt Brwinów przygotuje Kącik dla dzieci.

 Nasze stowarzyszenie z dumą zgłosiło swój pomysł na obchody EDD i Dni Brwinowa.
Bieżący rok jest ustanowiony Rokiem Marii Skłodowskiej - Curie. Brwinów ma swój udział w życiu sławnej Noblistki. SPB z tej okazji przygotowuje swoją cykliczną, docenianą i lubianą przez mieszkańców, imprezę – GRĘ MIEJSKĄ.

 Przy kawie, herbacie i wielkanocnym poczęstunku rozmowy toczyły się też wokół Otwartych Ogrodów, obchodów Dnia Sportu, sposobu współfinansowania imprez przez UG.
Spotkanie zamknęły świąteczne życzenia od Burmistrza. Następne zapowiedziano na maj. Na pewno skorzystamy z zaproszenia.

Poleć to