Wystawa_mailing_ok_120

Pierwszy tydzień wystawy "Świat małej kolei" już za nami! Już pierwszego dnia zwiedziły ją 644 osoby, a bilans pierwszego tygodnia zamyka się liczbą 1395 rozdanych biletów. 

Nie sposób obejrzeć tę wystawę w pośpiechu. Niektóre osoby przychodzą więc ponownie... Czasami są to dzieci, które uczestniczyły w lekcjach edukacyjnych prowadzonych w scenerii "Świata małej kolei", a teraz chcą pokazać wystawę rodzicom i rodzeństwu. Zdarza się, że sąsiedzi namawiają sąsiadów, babcie ściągają na wystawę wnuczęta... Na wystawie pojawiają się też osoby, które dowiedziały się o niej z prasy lub radia, a w sobotę 19 czerwca wystawę odwiedziło 67 uczestników rajdu II Pruszkowskie Poruszenie ( tę imprezę zorganizowało Stowarzyszenie Forum Pruszków - my jako Stowarzyszenie Projekt Brwinów odpowiadaliśmy za zorganizowanie i obsługę punktu rajdowego w Brwinowie).

Po zakończeniu wystawy opublikujemy jej pełne podsumowanie - z informacjami dotyczącymi m.in. liczby zwiedzających oraz kulis przygotowania i zorganizowania "Świata małej kolei".

Reportaż w Radio Niepokalanów:

Radiowy serwis informacyjny RN i KAI:

Poleć to