Dekada79_89_ico

 

Z żalem musimy powiadomić, iż z powodu odwołania IV Festynu Rodzinnego w Zespole Szkół nr 1 planowanego na 11 czerwca 2011 r., jesteśmy zmuszeni odwołać także naszą grę przestrzenną "Dekada 79-89", która była imprezą towarzyszącą festynowi. Wszystkich chętnych do udziału w grze przestrzennej "Dekada 79-89" zaprosimy w innym terminie, który podamy już wkrótce.

 

Stowarzyszenie Projekt Brwinów

 

Spróbuj wcielić się w obywatela PeeReLu. Przeżyj festiwal Solidarności i ciężki czas stanu wojennego, a następnie wybory 1989 roku. Gra nasza rozgrywana będzie podczas IV festynu rodzinnego – „Brwinów moja młodość”. Zapraszamy do gry w sobotę 11 czerwca. Start o godz. 13:00 w Zespole Szkół nr 1 w Brwinowie.

Uczestnik gry przestrzennej „Dekada 79-89” wciela się w rolę obywatela, który ma na utrzymaniu rodzinę i stara się godnie przeżyć ten czas. Może on zaangażować się w działalność opozycyjną jednocześnie pamiętając o zagrożeniach, które niesie ze sobą sprzeciwianie się władzy PRL.

Ciekawa fabuła, łamigłówki i zadania sprawiają, że wspólna wędrówka przez końcówkę PRL-u będzie znakomitą zabawą i nauką.
Nie trzeba wcześniej powtarzać historii, ponieważ grze towarzyszy wystawa zawierająca potrzebne informacje.

Termin gry w Brwinowie: 11 czerwca godz.13-16:30

plakat_wiekszy_m

Poleć to