60_01-80


Gra miejska - trwają przygotowania

"Miasto Brwinów: 60 lat minęło" to tytuł tegorocznej brwinowskiej gry miejskiej, którą zaplanowaliśmy na niedzielę 25 kwietnia.

Rozpoczęły się już przygotowania: trwają prace nad scenariuszem i opracowaniem poszczególnych punktów zadaniowych. Tym razem nasz spacer poprowadzi przez ostatnie 60 lat historii miasta. Nie tylko goście spoza Brwinowa, ale i sami mieszkańcy będą mieli okazję poznać Brwinów: niezwykłe miejsce, z ciekawą historią.

Otrzymaliśmy ostatnio list od Jacka Kozłowskiego - Wojewody Mazowieckiego:

Serdecznie dziękuję za zaproszenie do objęcia honorowego patronatu nad grą miejską "Miasto Brwinów: 60 lat minęło".

Podobnie jak w roku ubiegłym, projekt gry miejskiej przygotowany przez Stowarzyszenie Projekt Brwinów wzbudził moje duże zainteresowanie. Z sympatią przyjmuję Państwa kreatywność i wytrwałość w przypominaniu historii miasta brwinowianom i turystom.

Inicjatywa gry miejskiej zasługuje na tym większą pochwałę, że jest niebanalnym sposobem kształtowania świadomości młodych mieszkańców Mazowsza. Mam nadzieję, że ich dziecięce i młodzieńcze doświadczenie historii zaprocentuje w przyszłości dojrzałą postawą obywatelską. Tym chętniej obejmę honorowy patronat nad grą miejską "Miasto Brwinów: 60 lat minęło".

Miłe słowa Wojewody Kozłowskiego dopingują nas do działania.
Tym bardziej - szykujcie się na II brwinowską grę miejską - za niespełna 8 tygodni: w niedzielę 25 kwietnia.

2010_02_25_Wojewoda_gra_miejska

Poleć to