Gra60_ikonka

 

Niedziela, 25 kwietnia. Start w godz. 14.30-15.00 spod ratusza przy ul. Grodziskiej 12.
To odpowiedź na powtarzające się pytanie – kiedy następna gra? – zadawane już pół roku temu, po pierwszej grze miejskiej. Tytuł tegorocznej gry (i nie tylko gry!) brzmi: „Miasto Brwinów: 60 lat minęło”.

Trasa poprowadzi przez kolejne dziesięciolecia historii miasta. Drużyny uczestników będą przenosić się w czasie – od lat 50. XX w., kiedy to Brwinów otrzymał prawa miejskie, aż po współczesność. Zapraszamy na ten niezwykły spacer całe rodziny, dzieci, młodzież oraz dorosłych. Po drodze na uczestników czekają różne zadania i zagadki, a na mecie – niespodzianki dla tych, którzy przejdą całą trasę. Znajomość historii Brwinowa nie będzie wymagana na starcie. Zamierzamy przekonać wszystkich, że Brwinów nie jest sennym miasteczkiem – to niezwykłe miejsce, z ciekawą historią, zabytkami i niezwykłymi ludźmi.

 

*UWAGA*
Rejestracja przez internet została zakończona. Zapraszamy do udziału w grze miejskiej "Brwinów: 60 lat minęło" w niedzielę 25 kwietnia 2010. Start gry - Ratusz Miejski, ul. Grodziska 12 o godzinie 14:30. Wszyscy chętni będą mieć jeszcze możliwość zgłoszenia swojego udziału już na starcie gry.
*** ZAPRASZAMY ***

Brwinow60_plakat_Internet_160

 

Regulamin

Poleć to